Napište předsedovi představenstva

MUDr. Petr Gaertner, předseda představenstva akciové společnosti Rhinoceros

Dámy a pánové,

dominující činností lidí pracujících na rozvoji realitního systému AVAREAL je zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Z odpovědné spolupráce obchodních partnerů a realitních makléřů uvnitř systému AVAREAL dovozuji, že se jedná o lidi, kteří mají sebeúctu, váží si svého systému i realitního trhu České a Slovenské republiky. Přiklánějí se k závěrům, že osobní úspěch je uskutečněním naplánovaného, že dějiny lidstva jsou zhmotněním práce jedinců.

Z této vnitrospolečenské atmosféry pramení jejich jednání s majiteli nemovitostí a kupujícími. Etické, přímé, otevřené a profesionální jednání se zákazníky, ve snaze navodit souznění i v případech nesnadných obchodů, je motorem k naplnění poslání těchto lidí. Posláním je pro ně úspěšná praktická realizace rozhodnutí majitelů nemovitostí prodat nebo pronajmout. Posláním je pomáhat.

Ne vždy a všude se člověku s dobrými úmysly vše daří. S významným zájmem budu číst a zamýšlet se nad adresnými připomínkami k systému AVAREAL, nad pochvalami nebo kritikou práce realitních makléřů a obchodních partnerů.

Děkuji, v dokonalé úctě.

MUDr. Petr Gaertner
předseda představenstva

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.