Mýty a fakta o realitním trhu

Každý den se makléři realitního systému AVAREAL při své práci a rozhovorech s klienty setkávají s nejrůznějšími mýty o realitním trhu, o realitních kancelářích nebo o samotných realitních makléřích. Některé mýty jsou velmi oblíbené, zažité, šíří se mezi lidmi, protože jejich vyprávění nic nestojí a často posiluje ego a pozici vypravěče. Občas jsou některé mýty dokonce prezentovány v tisku. Ale ani mnohonásobné a zatvrzelé opakování neudělá z mýtu skutečnost. Mýtus zůstane jen mýtem, tj. vybájeným tvrzením bez reálného podkladu.  

Protože však některé z těchto mýtů komplikují naši práci a narušují naše vztahy s klienty, rozhodli jsme se zde rozebrat nejoblíbenější mýty českého a moravského realitního trhu a uvést je na pravou míru. Nemyslíme si, že náš pohled je jediný možný a správný a v některých ohledech se samozřejmě můžeme mýlit, nemáme patent na rozum. Avšak reference našich klientů potvrzují, že o realitním trhu něco málo víme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.